All Posts tagged ameliyat

Mini Karın Germe

Mini Karın Germe

Mini karın germe adından da anlaşılacağı gibi, tam karın germe ameliyatına ihtiyaç olmayan durumlarda yapılan estetik bir müdahaledir. Bu ameliyat sadece liposuction yapılmayacak kadar karın bölgesinde yağ olmadığı durumlarda tercih ediyoruz. Mini karın germe olabilmesi için karın bölgesinde ki gerginlik de çok yüksek değildir. 

More

Karın Germe

Karın Germe

Karın germe ameliyatı karın bölgesinde oluşan sarkmaları ve aşırı yağlanmaları gidermek amacı ile yapılır. İşlem iki farklı şekilde yapılır. Birincisi mini karın germe dediğimiz sadece göbek deliği altından sezeryan kesisi dediğimiz alana kadar olan kısmıdır. Bir diğeri ise tam karın germedir ki burada tüm karın ve göbek hatta yeniden göbek deliğini tasarlayarak ameliyat yapılır.

More

Endoskopik Kaş Kaldırma

Endoskopik Kaş Kaldırma

Kaş kaldırma yöntemleri arasında genelde yüzde 90 hastaya uyguladığımız bir yöntemdir. Bu ameliyatı yaptıranların büyük yüzdesi kadınlardır. Kadınlarda da saç çizgisi ile kaş arasındaki alan erkeklere göre daha dar olduğu için genelde bu yöntem uygulanarak ameliyat yapılır. 

More

El Terlemesi Botoks

El Terlemesi Botoks

Terleme tedavilerinin arasında en sık yapılan işlem el terlemesi botoksu dur. Bu işlem estetik amacı ile botoks yaptıranlardan hastalarımızdan kalıcılık süresi daha yüksek işlemlerdir. Yani yüze yapılan botoks 7-8 ay etki süresi varken, el terlemesi için yapılan botoks uygulamalarında bu süre bir seneye kadar çıkmaktadır. 

More