All Posts tagged doktor

Karın Germe

Karın Germe

Karın germe ameliyatı karın bölgesinde oluşan sarkmaları ve aşırı yağlanmaları gidermek amacı ile yapılır. İşlem iki farklı şekilde yapılır. Birincisi mini karın germe dediğimiz sadece göbek deliği altından sezeryan kesisi dediğimiz alana kadar olan kısmıdır. Bir diğeri ise tam karın germedir ki burada tüm karın ve göbek hatta yeniden göbek deliğini tasarlayarak ameliyat yapılır.

More

Meme Dikleştirme

Meme Dikleştirme

Meme dikleştirme genelde memesi küçük olan kadınlarda ve doğum yapmış kadınlarda uygulanan estetik bir işlem. Eğer meme yağ dokusu yeterli ise, deri düzenlemesi ve meme başı dizaynı ile sonuçlanır. Eğer meme yağ dokusu yeterli değil ise, bir silikon protez konularak meme hacmi verilen bir ameliyattır. 

More

Saç Ekimi

Saç Ekimi

Saç Ekimi İşlemi Nedir ? 

Saç Ekimi; ense bölgesinde bulunan saç köklerinin kafanın saç olmayan kısmına transfer işlemidir. Bu tabir çok kısa ve en net saç ekimi nedir sorusunun cevabıdır. Kafa bölgesinde ki her alana bu transfer işlemi gerçekleşir. Enseden alınan saçlar transfer edilmeden önce mutlaka bir ayrıştırmaya tabi tutularak yönlerine göre ayrılır. Ondan sonra kafa üzerinde açılan saç kökü kanallarına teker teker yerleştirilerek işlem tamamlanır. 

More