All posts in Alın Germe Ameliyatı

Endoskopik Kaş Kaldırma

Endoskopik Kaş Kaldırma

Kaş kaldırma yöntemleri arasında genelde yüzde 90 hastaya uyguladığımız bir yöntemdir. Bu ameliyatı yaptıranların büyük yüzdesi kadınlardır. Kadınlarda da saç çizgisi ile kaş arasındaki alan erkeklere göre daha dar olduğu için genelde bu yöntem uygulanarak ameliyat yapılır. 

More

Ameliyatsız Alın Germe

Ameliyatsız Alın Germe

Alın bölgesinde sarkma ve kırışıkları olan çok hastalarımız var. Bunların bir kısmı bu ameliyatı olurken bir kısmı da bu ameliyatı cerrahi bir işlem olduğu içi istemez. Bazıları anestezi olmasından bazıları yüze kesi atıldığı için alın germe ameliyatlarını olmaz istemez.

More

Endoskopik Alın Germe

Endoskopik Alın Germe

Endoskopik alın germe dediğimiz yöntem bir alın germe ameliyatı tekniğidir. Özelliği de çok açıktır. Endoskoplar kullanılarak ameliyat yapılan bölgenin kamera yardımı ile izlenerek daha detaylı bir ameliyat süreci yaşanmasıdır. Kamera ile bir yandan izlenen alın bölgesi için yapılacak müdahaleler daha verimli sonuçlar verir. 

More

Alın Germe

Alın Germe

Alın germe ameliyatı hem erkeklerde hem kadınlarda sık yapılan estetik ameliyatlar. İşlem aslında teorik olarak basit bir işlem. İki farklı yöntem ile bu ameliyat rahatlıkla yapılıyor. Alın bölgesinde ki çizgileri gidermek için yapılır. Hastanın vücut yapısına göre endoskopik alın germe veya klasik yöntem alın germe işlemi kullanılır. 

More