Blog Sayfamız

Estetik Cerrahi alanında yapılan ameliyatlar hakkında yazılan makaleler.

Penıs Kalınlastırma Ameliyatı

Penıs Kalınlastırma Ameliyatı

Penis kalınlaştırma ameliyatları erkekler arasında sık yapılan ameliyatlar. Çünkü bu bir kişisel zevk mevzusu değildir. Bazılarında gerçekten anormal incelik olabiliyor. Bu hastalarımıza uyguladığımız yeni yöntemler ile penis bölgesini 5 cm ye kadar kalınlaştırabiliyoruz. Bu kalınlaşma ile erkekte oluşan özgüven bence her şeye bedel… 

Penis Nasıl Kalınlaşır ? 

Penis kalınlaştırma ameliyatı bir estetik ameliyattır. Bu yüzden estetik ve plastik cerrahi hekimleri tarafından yapılır. İşlem aslında teknik olarak basit bir işlemdir. Ama çok kırılma noktaları var. Bu yüzden tecrübesi yüksek hekimleri tercih etmekte fayda var. Penis üzerinde yine hastanın kendi yağlarından alınarak penis bölgesine bu yağların aktarılması sureti ile ameliyat yapılır. Aslında basit bir işlem. Penis üzerine transfer edilecek olan yağların miktarı çok önemli. Bu oran hastanın fiziksel yapısına göre belirlenmelidir. Bu ayar kaçarsa anormal görünümler ortaya çıkabilir.

Faydası Kaç Yıl Sürer ? 

Hastanın kendi yağ dokusu alınarak ameliyat yapıldığı için etki süresi uzundur. Tamamen kalıcı değildir. Ama hastadan hastaya değişmek ile beraber 2-4 yıl arası etki süresi var. Bu süre hastanın yapısına geçirdiği ameliyat ve hastalıklara, kendine ne şekilde baktığına kadar değişik faktörlere göre değişiklik gösterir. Bu süre sonrasında ise yağlar, yavaş yavaş erimeye başlayarak vücuttan atılır. Hemen hepsi gitmez. Yinede bir yüzde 40 lık kısım vücuttan tamamen çıkmaz. Yani kalınlık bu süre sonrasında bile yüzde 40 oranında devam eder. 

Bu süre sonrasında bazı hastalarımız yine bir seans daha yaprak, tekrar penisi kalınlaştırabilir. Böylece bir süre sonra dolgunun etki süresi geçmiş olsa bile, penis kalınlığı devam eder. Aslında geçici olması burada büyük avantaj. Çünkü bir süre sonra sıkılabilirsiniz. Veya artık istemiyor bile olabilirsiniz. Bu yüzden etki süresinin kısıtlı olması hasta için bir avantajdır.  Yine isterse bir süre sonra penisin kalınlığını istediği gibi ayarlayarak değiştirebilir.

Penise Yapılan Dolgu, Cinsel Hazzı Azaltır Mı ? 

Penis dolgusu tamamen hastanın kendi yağından oluşur. Extra olarak bir kimyasal madde karışımı olmaz. Bu yüzden penis kalın olsa bile bu haz gitmez. Kesinlikle cinsel yaşamınızı etkilemez. Zaten kalınlaştırma demek penis üzerine bir dolgu ile kaplamak anlamına gelmiyor. Tamamen doğal ve bu işlemin yapıldığı bile belli olmayacak kadar natureldir.

Penis Eğriliği İçin Ne Yapılmalı 

Penis eğriliği de bir çok erkek için problem olan bir durum. Bu durumu da yine penis kalınlaştırma ameliyatları rahatlıkla çözebiliyoruz. Eğriliği gidermek için penisin uygun bölgelerine yapılacak olan müdahaleler ile peniste ki yamukluk giderilebilir. Bu yamukluk ile beraber kalınlaştırma işlemi de yapılabilir.

Bu Makale 919 kez Görüntülenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir